wplivechat - en to sl translation catalogue (589 entries)

en:  with the Pro add-on of WP Live Chat Support
sl: Pro dodatkom WP Live Chat Support

en: %s (%s) wants to chat with you. <br /><br />Log in: %s
sl: % s (% s) želi klepetati z vami. <br /> <br /> Prijavite se:% s

en: (%) Percent of page height
sl: (%) Odstotek višine strani

en: (once off payment).
sl: (enkratno plačilo).

en: <a href="%s" target="_BLANK" title="Create a survey">Create a survey</a>.
sl: <a href=“%s” target=“_BLANK” title=“Create a survey”> Ustvarite raziskavo </a>.

en: A new chat has been received. Please go the 'Live Chat' page to accept the chat
sl: Prejet je bil nov klepet. Pojdite na stran »Live Chat«, da sprejmete klepet

en: A user's Name and Email Address will be used by default if they are logged in.
sl: Uporabniško ime in e-poštni naslov bosta privzeto uporabljena, če sta prijavljena.

en: A valid API key means that you will be able to get the latest version of the plugin as and when it is released, as well as get access to support should you require it.
sl: Veljaven API ključ pomeni, da boste lahko dobili zadnjo različico vtičnika, ko bo na voljo, kakor tudi imeli dostop do podpore v kolikor jo boste potrebovali.

en: API Key
sl: API ključ

en: API Keys
sl: API Ključi

en: API Response Codes
sl: Odzivne kode API

en: Accept Chat
sl: Sprejmi klepet

en: Action
sl: Akcija

en: Actions
sl: Ukrepi

en: Active
sl: Aktiven

en: Active Chats
sl: Aktivni klepeti

en: Add Agent
sl: Dodaj agenta

en: Add New
sl: Dodaj novo

en: Add New Agent
sl: Dodaj novega agenta

en: Add New Quick Response
sl: Dodaj nov hiter odziv

en: Add Quick Responses to your Live Chat
sl: Dodajte hitre odgovore v svoj Live Chat

en: Add a Survey to your live chat box
sl: Dodajte anketo v polje za klepet v živo

en: Add as many agents as you need with the
sl: Dodajte toliko agentov, kot jih potrebujete

en: Add unlimited agents
sl: Dodaj neomejeno število agentov

en: Add-ons
sl: Dodatki

en: Adds advanced text editor features, such as links, text styling, and more!
sl: Dodaja napredne funkcije za urejanje besedila, kot so povezave, oblikovanje besedila in še veliko več!

en: Adds file sharing to your chat box!
sl: Doda skupno rabo datotek v okno za klepet!

en: Admin
sl: Administrator

en: Admin has closed and ended the chat
sl: Administrator je zaprl in zaključil klepet

en: Administrator
sl: Skrbnik

en: Advanced Info
sl: Napredne informacije

en: Advanced settings
sl: Napredne nastavitve

en: After chat
sl: Po klepetu

en: Agent Statistics
sl: Statistika agenta

en: Agent(s) online
sl: Agent (i) na spletu

en: Agents
sl: Agenti

en: Alert me via email as soon as someone wants to chat
sl: Opozori me po e-pošti, takoj ko nekdo želi klepetati

en: Alert me via email as soon as someone wants to chat (while online only)
sl: Opozori me po e-pošti, takoj, ko nekdo želi klepetati (samo na spletu)

en: Alert: Someone wants to chat with you on
sl: Opozorilo: Nekdo bi želel klepetati s teboj

en: All
sl: Vse

en: All Quick Responses
sl: Vsi hitri odzivi

en: All messages will be encrypted when being sent to and from the user and agent.
sl: Vsa sporočila bodo šifrirana, ko bodo poslana uporabniku in agentu.

en: Allow any user to make themselves a chat agent
sl: Vsakemu uporabniku omogočite, da postane sam chat agent

en: Allows users to rate the chat experience with an agent.
sl: Omogoča uporabnikom, da ocenijo izkušnjo klepeta s posrednikom.

en: Already installed
sl: Že nameščeno

en: Alternatively, please install the official Rest API plugin from WordPress.
sl: Namesto tega namestite uradni vtičnik Rest Rest API iz WordPressa.

en: An Unexpected HTTP Error occurred during the API request.</p> <p><a href="?" onclick="document.location.reload(); return false;">Try again</a>
sl: Prišlo je do epričakovane HTTP Napake med API zahtevkom.</p> <p><a href=“?” onclick=“document.location.reload(); return false;”>Poskusi ponovno</a>

en: An account has been created for you while purchasing the plugin. If you have lost your password, please reset it
sl: Ob nakupu vtičnika je bil ustvarjen račun za vas. Če ste izgubili geslo, ga ponastavite

en: An unknown error occurred
sl: Zgodila se je neznana napaka

en: Answer chats directly from your mobile phone or desktop with our mobile app and desktop client
sl: Odgovorite na pogovore neposredno z mobilnim telefonom ali namizjem z našim mobilnim aplikacijskim in namiznim odjemalcem

en: App
sl: Aplikacija

en: Are you sure you would like to delete all missed chats?
sl: Ali si prepričan, da želiš izbrisati ves neodgovorjen klepet?

en: Are you sure you would like to delete chat history?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati  zgodovino klepeta?

en: Are you sure you would like to delete goal
sl: Ali si prepričan, da želiš izbrisati cilj

en: Are you sure you would like to delete this chat?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta klepet?

en: Are you sure you would like to delete trigger
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati sprožilec

en: Assign Quick Response
sl: Označi hitri odgovor

en: Attempting to open the chat window... Please be patient.
sl: Poskus odprtja okna za klepet … Bodite potrpežljivi.

en: Author
sl: Avtor

en: Auto Pop-up
sl: Samodejno pojavno okno

en: Bad
sl: Slabo

en: Before chat
sl: Pred klepetom

en: Below
sl: Spodaj

en: Blocked Visitors
sl: Blokirani obiskovalci

en: Blocked Visitors - Based on IP Address
sl: Blokirani obiskovalci - na podlagi naslova IP

en: Blocking a user's IP Address here will hide the chat window from them, preventing them from chatting with you. Each IP Address must be on a new line
sl: Če tukaj blokirate IP-naslov uporabnika, bo skrit okno za klepet od njih, kar jim bo preprečilo klepetati z vami. Vsak naslov IP mora biti v novi vrstici

en: Both
sl: Oba

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Browser:
sl: Brskalnik:

en: Buy the Pro add-on now (once off payment).
sl: Kupite Pro-add-on zdaj (enkratno plačilo).

en: Buy the Pro add-on now.
sl: Kupite Pro dodatek zdaj.

en: By checking this, only users that are logged in will be able to chat with you.
sl: Če to označite, bodo lahko klepetali z vami samo uporabniki, ki so prijavljeni.

en: Can I use this plugin on my multi-site?
sl: Ali lahko uporabim ta vtičnik na večmestnem mestu?

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Change the default chat agent from <strong>%1$s</strong> to
sl: Spremenite privzetega agenta za klepet z <strong>%1$s </strong> na

en: Change title of chat box when chat ended to
sl: Spremeni naslov pogovornega okna, ko se je klepet končal

en: Chat Active
sl: Klepet je aktiven

en: Chat Agent
sl: Agent klepeta

en: Chat Agent Online
sl: Agent klepeta je prijavljen

en: Chat Agents
sl: Agenti klepeta

en: Chat Agents Online
sl: Agenti klepeta so prijavljeni

en: Chat Box
sl: Klepetalnica

en: Chat Dashboard
sl: Nadzorna plošča klepata

en: Chat Deleted
sl: Klepet je izbrisan

en: Chat Encryption
sl: Enkripcija klepeta

en: Chat Ended - User still browsing
sl: Konec pogovora - Uporabnik še vedno brska

en: Chat Experience Ratings
sl: Ocena izkušnje klepeta

en: Chat ID
sl: ID klepeta

en: Chat Window Settings
sl: Nastavitve okna za klepet

en: Chat answered by another agent
sl: Klepet je odgovoril drug agent

en: Chat box alignment
sl: Poravnava okna za klepet

en: Chat box fill color
sl: Barva polja za klepet

en: Chat box font color
sl: Barva pisave v klepetalnici

en: Chat button text
sl: Besedilo za gumb za klepet

en: Chat delay (seconds)
sl: Zamuda klepeta (sekund)

en: Chat enabled
sl: Klepet je vključen

en: Chat ended
sl: Klepet zaključen

en: Chat functionality has been paused.
sl: Funkcionalnosti klepeta so bile zaustavljene.

en: Chat has been answered by another agent
sl: Na klepet je odgovoril drug agent

en: Chat initiated on:
sl: Klepet začet na:

en: Chat notifications
sl: Obvestilo o klepetu

en: Chat notifications will start appearing once visitors send a request.
sl: Obvestila o klepetu se bodo začela pojavljati, ko bodo obiskovalci poslali zahtevo.

en: Chat statistics
sl: Statistika  klepeta

en: Chat with
sl: Klepetaj z

en: Chat with us
sl: Klepetaj z nami

en: Chats per day
sl: Število klepetov na dan

en: Checking this will allow any of your users to make themselves a chat agent when editing their profile.
sl: Če to označite, lahko kateri koli od vaših uporabnikov pri urejanju svojega profila postane sam chat agent.

en: Checking this will allow you to change your status to Online or Offline on the Live Chat page.
sl: S to možnostjo lahko spremenite svoje stanje v Online ali Offline na strani Live Chat.

en: Choose
sl: Izberi

en: Choose a theme
sl: Izberite temo

en: Choose an animation
sl: Izberite animacijo

en: Choose when I want to be online
sl: Izberite kdaj želite biti prijavljeni

en: Class
sl: Klas

en: Classic
sl: Klasika

en: Click
sl: Klik

en: Click to change trigger status
sl: Kliknite, če želite spremeniti statnje prožilca

en: Close
sl: Zapri

en: Cloud Server
sl: Strežnik v oblaku

en: Colors
sl: Barve

en: Colour Scheme
sl: Barvna shema

en: Common issues:
sl: Pogoste težave:

en: Conflict with page
sl: Konflikt s stranjo

en: Congratulations
sl: Čestitke

en: Connecting you to a sales person. Please be patient.
sl: Povezujem vas s prodajalcem. Prosim, bodite potrpežljivi.

en: Connecting. Please be patient...
sl: Povezovanje je v teku. Prosim, bodite potrpežljivi…

en: Contact us
sl: Kontaktiraj nas

en: Content
sl: Vsebina

en: Content Replacement
sl: Zamenjava vsebine

en: Contributor
sl: Sodelavec

en: Count
sl: Štetje

en: Create and send newsletters, automatic post notifications and autoresponders that are modern and beautiful with Nifty Newsletters.
sl: Ustvarite in pošljite glasila, samodejna obvestila po pošti in avtomatske odgovore z aplikacijo Nifty Newsletters.

en: Create custom data triggers when users view a certain page, spend a certain amount of time on a page, scroll past a certain point or when their mouse leaves the window.
sl: Ustvarite sprožilce za podatke po meri, ko uporabniki vidijo določeno stran, porabijo določen čas na strani, se pomaknejo mimo določene točke ali ko miška zapusti okno.

en: Current Users that are Chat Agents
sl: Trenutni uporabniki, ki so agenti za klepet

en: Custom. Enter Colour Values Below
sl: Po meri. Spodaj vnesite barvne vrednosti

en: Data
sl: Podatki

en: Date
sl: Datum

en: Dear Pro User
sl: Dragi profesionalni uporabnik

en: Dedicated server
sl: Namenski strežnik

en: Default
sl: Privzeto

en: Delete
sl: Izbriši

en: Delete History
sl: Izbriši zgodovino

en: Delete Message
sl: Izbriši sporočilo

en: Device
sl: Naprava

en: Disable initiate chat feature:
sl: Izključite osnoven funkcije za klepet:

en: Disable this to enable anonymity for your visitors
sl: Onemogočite to, da obiskovalcem omogočite anonimnost

en: Disable this to mute the sound that is played when a new chat message is received
sl: Onemogočite to, da izključite zvok, ki se predvaja, ko prejmete novo sporočilo

en: Disabling this will mean that the Chat Box will not be displayed on mobile devices. (Smartphones and Tablets)
sl: Če ga onemogočite, to pomeni, da okvir za klepet ne bo prikazan na mobilnih napravah. (Pametni telefoni in tablični računalniki)

en: Display a typing animation as soon as someone starts typing.
sl: Prikažite animacijo tipkanja takoj, ko nekdo začne tipkati.

en: Display name and avatar in chat
sl: Prikaži ime in avatarja v klepetu

en: Display survey
sl: Prikaži raziskavo

en: Display the "typing..." animation in the chat window as soon as an agent or visitor is typing.
sl: Prikažite animacijo »tipkanje …« v oknu za klepet, takoj ko agent ali obiskovalec tipkata.

en: Display the agent and user name above each message in the chat window.
sl: Prikažite agenta in uporabniško ime nad vsakim sporočilom v oknu za klepet.

en: Display typing indicator
sl: Prikaz kazalnika tipkanja

en: Do I have to be logged into the dashboard to chat with visitors?
sl: Ali moram biti prijavljen v nadzorno ploščo za klepet z obiskovalci?

en: Do not allow users to send offline messages
sl: Ne dovoli uporabnikom pošiljanja sporočil brez povezave

en: Do not show the chat window on the following pages. Leave blank to show on all. (Use comma-separated Page ID's)
sl: Ne prikažite okna za klepet na naslednjih straneh. Pustite prazno, da se prikažejo na vseh. (Uporabite ID strani z vejico)

en: Do you have a mobile app?
sl: Ali imate mobilno aplikacijo?

en: Documentation
sl: Dokumantacija

en: Documentation:
sl: Dokumentacija:

en: Download Chat History
sl: Prenesi zgodovino klepeta

en: Edit
sl: Urejati

en: Edit Quick Response
sl: Uredi hiter odziv

en: Editor
sl: Urednik

en: Email
sl: Epošta

en: Email Address
sl: Epoštni naslov

en: Email address where offline messages are delivered to. Use comma separated email addresses to send to more than one email address
sl: E-poštni naslov, na katerega so poslana sporočila brez povezave. Za pošiljanje več kot enega e-poštnega naslova uporabite e-poštne naslove, ločene z vejico

en: Enable Encryption
sl: Omogoči enkripcijo

en: Enable Experience Ratings
sl: Omogoči ocenjevanje uporabniške izkušnje

en: Enable File Sharing
sl: Omogoči skupno rabo datotek

en: Enable On Mobile Devices
sl: Omogoči na mobilnih napravah

en: Enable Surveys
sl: Vklopi raziskavo

en: Enable Text Editor
sl: Omogoči urejevalnik besedila

en: Enable Trigger
sl: Omogočite sprožilec

en: Enable mobile and desktop app
sl: Omogoči mobilno in namizno aplikacijo

en: Enable surveys in your live chat <a href='admin.php?page=wplivechat-menu-settings'>settings page</a>.
sl: Omogočite ankete v <a href=‘admin.php?page=wplivechat-menu-settings’> strani z nastavitvami v live chatu </a>.

en: Enable surveys within your live chat box, either before or after a live chat session.
sl: Omogočite ankete v okviru v živo, pred ali po seji v živo.

en: Encryption
sl: Enkripcija

en: End chat
sl: Zaključi klepet

en: Enter each IP Address you would like to block on a new line
sl: Vnesite vsak naslov IP, ki ga želite blokirati v novo vrstico

en: Error: Could not delete chat
sl: Napaka: klepeta ni bilo mogoče izbrisati

en: Exclude chat from 'Archive' pages:
sl: Izključi klepet s strani »Arhiv«:

en: Exclude chat from 'Home' page:
sl: Izključi klepet z »Domače strani«:

en: Exclude chat window on the following pages
sl: Izključi okno za klepet na naslednjih straneh

en: Exclude chat window on the following pages:
sl: Izključi okno za klepet na naslednjih straneh:

en: Expand the chat box automatically (prompts the user to enter their name and email address).
sl: Razširite polje za klepet samodejno (dovoli uporabniku, naj vnese svoje ime in e-poštni naslov).

en: Experience Rating
sl: Ocena izkušnje

en: Experiencing issues?
sl: Imate težave?

en: Extensions
sl: Razširitve

en: Facebook URL...
sl: Facebook URL…

en: Fade In
sl: Zbledi

en: Feedback
sl: Povratna informacija

en: Find out more.
sl: Izvedite več.

en: First Section Text
sl: Besedilo prvega razdelka

en: For non-cloud server users, please note that this will increase the amount of server resources required.
sl: Za uporabnike, ki niso prijavljeni v strežniku v oblaku, upoštevajte, da bo to povečalo količino potrebnih strežniških virov.

en: For:
sl: Za:

en: Free
sl: Brezplačno

en: Free version
sl: Brezplačna različica

en: Friend recommendation
sl: Priporoči prijatelju

en: From
sl: Od

en: General Settings
sl: Glavne nastavitve

en: Generate New
sl: Generiram novega

en: Get Pro Add-on to accept more chats
sl: Kupite dodatke Pro, da lahko sprejmete več klepetov

en: Get all this and more in the
sl: Vse to in še več

en: Get more add-ons
sl: Pridobite več dodatkov

en: Get this Plugin
sl: Pridobite ta vtičnik

en: Get this extension
sl: Zahtevaj to razširitev

en: Get unlimited agents, initiate chats, advanced chat box control, encryption and more with the Pro add-on.
sl: Prodobite neomejene agente, sprožite klepet, napredni nadzor v polju za klepet, šifriranje in še več z dodatkom Pro.

en: Getting started? Read through some of these articles to help you along your way.
sl: Kako začeti? Preberite nekaj teh člankov, da vam pomaga na poti.

en: Goal Name
sl: Ciljno ime

en: Goal Overview
sl: Ciljni pregled

en: Goal Page
sl: Ciljna stran

en: Goal Statistics
sl: Ciljna statistika

en: Goal Value
sl: Ciljna vrednost

en: Goal has been edited.
sl: Cilj je bil urejen.

en: Good
sl: Dobro

en: Google or other search Engine
sl: Google ali drugi iskalnik

en: Guest
sl: Gost

en: Hello. Please input your details so that I may help you.
sl: Zdravo. Vnesite podatke, da vam lahko pomagam.

en: Hide
sl: Skri

en: Hide Chat
sl: Skri klepet

en: Hides chat for 24hrs when user clicks X
sl: 24-urno skrivanje klepeta, ko uporabnik klikne X

en: History
sl: Zgodovina

en: Host
sl: Gostitelj

en: How did you find us?
sl: Kako si nas našel?

en: How do I check for JavaScript errors on my site?
sl: Kako lahko preverim, če obstajajo napake JavaScripta na svojem spletnem mestu?

en: How do I disable APC Object Cache?
sl: Kako onemogočim cache objektov APC?

en: How long it takes for your chat window to pop up
sl: Kako dolgo traja, da se okno za klepet odpre

en: I'm not getting any notifications of a new chat
sl: Ne prejemam nobenih obvestil o novem klepetu

en: I'm using a localization plugin
sl: Uporabljam vtičnik za lokalizacijo

en: IP Address not recorded
sl: Ip naslov ni posnet

en: IP Address:
sl: IP naslov:

en: If there are no chat agents online, the chat will show as offline
sl: Če na spletu ni klepetnih agentov, bo klepet prikazan kot brez povezave

en: If you are having difficulty updating the plugin, please contact
sl: Če imate težave pri posodabljanju vtičnika, se obrnite na

en: If you feel you are getting this message in error, please try refreshing the page.
sl: Če menite, da ste to sporočilo prejeli po pomoti, poskusite osvežiti stran.

en: Include chat window on the following pages
sl: Vključi okno za klepet na naslednjih straneh

en: Include chat window on the following pages:
sl: Vključi okno za klepet na naslednjih straneh:

en: Incoming Chat
sl: Prihajajoči klepet

en: Incoming chat from %s (%s) on %s
sl: Dohodni klepet od% s (% s) v% s

en: Incoming chat ring tone
sl: Vrsta zvonjenja za dohodni klepet

en: Initiate Chat
sl: Začni klepet

en: Initiate Chats
sl: Vklopi klepet

en: Input Field Replacement Text
sl: Besedilo za zamenjavo vnosnega polja

en: Intro Text
sl: Uvodno besedilo

en: Invalid
sl: Neveljavno

en: Iterations
sl: Ponovitve

en: Last 15 Days
sl: Zadnjih 15 dni

en: Last 24 Hours
sl: Zadnjih 24 ur

en: Last 30 Days
sl: Zadnjih 30 dni

en: Last 7 Days
sl: Zadnjih 7 dni

en: Leave a message
sl: Pustite sporočilo

en: Leaving this unchecked will allow the chat window to display on your archive pages.
sl: Če potrdite to možnost, bo okno za klepet prikazano na vaših arhivskih straneh.

en: Leaving this unchecked will allow the chat window to display on your home page.
sl: Če potrdite to možnost, bo okno za klepet prikazano na domači strani.

en: Left
sl: Levo

en: Link your Facebook page here. Leave blank to hide
sl: Povežite svojo Facebook stran. Pustite prazno, če tega ne želite

en: Link your Twitter page here. Leave blank to hide
sl: Povežite svojo stran s Twitter računom. Pustite prazno, če tega ne želite

en: Linked Domains
sl: Povezane domene

en: Live Chat
sl: Klepet v živo

en: Log in
sl: Prijava

en: Logo
sl: Logotip

en: Long poll setup
sl: Nastavitev dolge ankete

en: Main Settings
sl: Glavne nastavitve

en: Make this user a chat agent
sl: Naredi tega uporabnika za agenta klepeta

en: Manage this extension
sl: Upravljajte to razširitev

en: Message
sl: Sporočilo

en: Messages only show when I refresh the chat window
sl: Sporočila se prikažejo samo, ko osvežim okno za klepet

en: Minimum System Requirements
sl: Minimalne sistemske zahteve

en: Missed Chats
sl: Zgrešeni klepet

en: Mobile & Desktop App
sl: Mobilna in namizna aplikacija

en: Mobile and Desktop App
sl: Mobilna in namizna aplikacija

en: Mobile and Desktop App Settings
sl: Nastavitve mobilne in namizne aplikacije

en: Multiple Chats
sl: Množični klepet

en: Name
sl: Ime

en: Name
sl: Ime

en: Need help? <a href='https://wp-livechat.com/contact-us/' target='_BLANK'>Contact us</a> and we'll get back to you as soon as possible!
sl: Rabim pomoč? <a href=‘https://wp-livechat.com/contact-us/' target=‘_BLANK’> Pišite nam </a> in takoj vam bomo odgovorili!

en: New
sl: Nov

en: New Quick Response
sl: Nov hiter odziv

en: New chat received
sl: Prejet je nov klepet

en: No
sl: Ne

en: No Animation
sl: Brez animacije

en: No Goals Found
sl: Ne najdem nobenega cilja

en: No Quick Responses found
sl: Ne najdem hitrih odgovorov

en: No Quick Responses found in the Trash
sl: V smeteh ne najdem hitrih odgovorov

en: No ROI Goals Found...
sl: Ne najdem nobenega ROI cilja…

en: No Ratings for this agent
sl: Ni ocene za tega agenta

en: No Triggers Found...
sl: Ne najdem sprožilca…

en: No chat sessions available at the moment
sl: Trenutno ni na voljo nobenih sej za klepet

en: No chats available at the moment
sl: Trenutno ni na voljo nobenih klepetov

en: No data available yet...
sl: Podatki še niso na voljo …

en: No secret token found
sl: Ne najdem tajnega žetona

en: No surveys created. Please <a href="%s" target="_BLANK" title="NimbleSquirrel">create a survey and then refresh this page.</a>
sl: Št. <a href=“%s” target=“_BLANK” title=“NimbleSquirrel”> Ustvarite raziskavo in osvežite to stran. </a>

en: No visitors on-line at the moment
sl: Trenutno ni prijavljenih obiskovalcev

en: None
sl: Noben

en: Note: 'Name' field will be ignored
sl: Opomba: Polje “Ime” bo prezrto

en: Note: Leave empty for 'all' pages
sl: Opomba: Pustite prazno za ‘vse’ strani

en: Note: When using page trigger with a the basic theme, no hovercard is shown by default. We suggest using the time trigger for this instead.
sl: Opomba: Če uporabljate aktiviranje strani z osnovno temo, privzeto ni prikazan noben “hovercard”. Priporočamo namesto tega časovni sprožilec.

en: Offline Chat Box Title
sl: Naslov klepetalnice je ugasnjen

en: Offline Messages
sl: Sporočila brez povezave

en: Offline Text Fields
sl: Besedilna polja so ugasnjena

en: Oh no!
sl: Oh ne!

en: Once enabled, all messages sent will be encrypted. This cannot be undone.
sl: Ko so omogočena, bodo vsa poslana sporočila šifrirana. Tega ni mogoče razveljaviti.

en: Online
sl: Na spletu

en: Only change these if you are an experienced developer or if you have received these figures from the Code Cabin Support team.
sl: Spremenite jih le, če ste izkušen razvijalec ali če ste te številke prejeli od ekipe za podporo Code Cabin.

en: Only change these settings if you are experiencing performance issues.
sl: Te nastavitve spremenite samo, če imate težave z učinkovitostjo.

en: Only chat agents can accept chats
sl: Samo agenti za klepet lahko sprejemajo pozive za klepet

en: Only show the chat window to users that are logged in
sl: Okno za klepet se prikaže samo uporabnikom, ki so prijavljeni

en: Open Chat
sl: Odpri klepet

en: Open Chat Window
sl: Odpri okno za klepet

en: Open chat window via
sl: Odprite okno za klepet prek

en: Option
sl: Možnost

en: Or chat to an agent now
sl: Ali klepetajte z agentom

en: Origin
sl: Izvorni

en: Other
sl: Drugi

en: Other text
sl: Drugo besedilo

en: Overview
sl: Pregled

en: PHP Mailer
sl: PHP mailer

en: Page
sl: Stran

en: Page ID
sl: ID strani

en: Page Leave Trigger
sl: Sprožilec zapusti stran

en: Page Trigger
sl: Stran sprožilca

en: Paid
sl: Plačano

en: Palette Color 1
sl: Barvna paleta 1

en: Palette Color 2
sl: Barvna paleta 2

en: Palette Color 3
sl: Barvna paleta 3

en: Palette Color 4
sl: Barvna paleta 4

en: Password
sl: Geslo

en: Picture
sl: Slika

en: Play a sound when a new message is received
sl: Predvajajte zvok, ko prejmete novo sporočilo

en: Please Explain
sl: Prosim pojasni

en: Please click 'Start Chat' to initiate a chat with an agent
sl: Kliknite »Začni klepet«, da začnete klepet s posrednikom

en: Please click \'Start Chat\' to initiate a chat with an agent
sl: Kliknite »Začni klepet«, da začnete klepet z agentom

en: Please contact the administrator of this website to change this.
sl: Če želite to spremeniti, se obrnite na skrbnika te spletne strani.

en: Please enter a valid API key on the 'Live Chat' -> 'Settings' page. Failing to do this will result in you no longer receiving updates for this plugin.
sl: Prosim vpišite veljaven API ključ na strani  ‘Live Chat’ -> ‘Nastavitve’ . Če tega ne storite, ne boste več prejemali posodobitev za ta vtičnik.

en: Please enter your verified API key in the <a href="admin.php?page=wplivechat-menu-api-keys-page">API Keys page</a> to activate the cloud based functionality.
sl: Prosim vpiši preverjen API ključ v<a href=“admin.php?page=wplivechat-menu-api-keys-page”>API Ključ stran </a> za aktivacijo funkcionalnosti na oblaku.

en: Please note: Chat messages will only be encrypted and decreypted if you have inserted your WP Live Chat Support Pro API Key on the <a href="admin.php?page=wplivechat-menu-api-keys-page">API Keys page</a>.
sl: Opomba: Sporočila klepeta bodo šifrirana in izbrisana le, če ste vstavili ključ API za podporo za WP Live Chat Pro na <a href=“admin.php?page=wplivechat-menu-api-keys-page”> strani s ključi API-ja </a>.

en: Please note: This window must be open in order to receive new chat notifications.
sl: Opomba: To okno mora biti odprto za prejemanje novih obvestil o klepetu.

en: Please review your submission
sl: Preglejte svojo prijavo

en: Please update to the latest version of WP Live Chat Support Pro
sl: Posodobite najnovejšo različico programa WP Live Chat Podpora Pro

en: Please update to the latest version of WP Live Chat Support Pro to start recording any offline messages.
sl: Posodobite najnovejšo različico WP Live Chat Podpora Pro, da začnete snemati sporočila brez povezave.

en: Please update your <a href='%s'>basic version</a> to make use of these features.
sl: Posodobite <a href=‘%s’> osnovno različico </a>, da uporabite te funkcije.

en: Please update your <a href='%s'>basic version</a> to make use of this feature.
sl: Za uporabo te funkcije, posodobite <a href=‘%s’> osnovno različico </a>.

en: Popular Pages
sl: Popularne strani

en: Popular pages
sl: Popularne strani

en: Popular pages a chat was initiated on
sl: Priljubljene strani, na katerih je bil vzpostavljen klepet

en: Powered By WP Live Chat Support
sl: Podporo izvaja WP Live Chat Podpora

en: Premium Extension API Keys
sl: Premium ključi za razširitev API

en: Press ENTER to send your message
sl: Pritisnite ENTER za pošiljanje sporočila

en: Previous
sl: Prejšnji

en: Price:
sl: Cena:

en: Pro Add-on
sl: Dodatek Pro

en: Pro add-on
sl: Pro dodatek

en: Pro version
sl: Pro različica

en: Pro version only
sl: Samo različica Pro

en: Pro version.
sl: Različica Pro.

en: Questions?
sl: Vprašanja?

en: Quick Response
sl: Hiter odziv

en: Quick Responses
sl: Hitri odzivi

en: Quick Responses for WP Live Chat Support Pro
sl: Hitri odgovori za WP Live Chat Podporo Pro

en: ROI Goals
sl: Cilji ROI

en: ROI Reporting
sl: Poročilo ROI

en: ROI reporting and tracking (identify which agents produce the most sales)
sl: Poročanje in sledenje ROI povrnitvi investicije (ugotovite, kateri agenti ustvarijo največ prodaje)

en: Rating Count
sl: Štetje Ocen

en: Reactivate Chat Section Text
sl: Ponovno aktivirajte besedilo v razdelku klepeta

en: Reactivating your previous chat...
sl: Ponovno aktiviranje prejšnjega klepeta …

en: Recomended Size 250px x 40px
sl: Priporočena velikost 250 pik x 40 pik

en: Recomended Size 40px x 40px
sl: Priporočena velikost 40 pik x 40 pik

en: Recomended Size 60px x 60px
sl: Priporočena velikost 60 pik x 60 pik

en: Record a visitor's IP Address
sl: Zapiši obiskovalcev IP naslov

en: Reduce the resources required by your server - use our cloud server to host your chats.
sl: Zmanjšajte vire, ki jih potrebuje vaš strežnik - uporabite strežnik v oblaku za gostovanje vaših klepetov.

en: Register on <a href="%s" target="_BLANK" title="NimbleSquirrel">NimbleSquirrel</a> (It's free.)
sl: Registrirajte se na <a href=“%s” target=“_BLANK” title=“NimbleSquirrel”> NimbleSquirrel </a> (to je brezplačno).

en: Relevant Extensions
sl: Ustrezne razširitve

en: Remove
sl: Odstrani

en: Remove Image
sl: Odstrani sliko

en: Remove Logo
sl: Odstrani logotip

en: Replace Content
sl: Zamenjaj vsebino

en: Reporting
sl: Poročanje

en: Reports
sl: Poročila

en: Require Name And Email
sl: Potrebujete Ime in Epošto

en: Rest Console
sl: Konzola za počitek

en: Returning
sl: Vrnitev

en: Right
sl: Desno

en: Satisfaction Rating
sl: Ocena zadovoljstva

en: Save Settings
sl: Shrani nastavitve

en: Scroll Trigger
sl: Pomaknite sprožilec

en: Search Quick Responses
sl: Iščite med hitrimi odgovori

en: Search Term
sl: Iskalni niz

en: Second Section Text
sl: Besedilo drugega razdelka

en: Seconds
sl: Sekunde

en: Secret Token
sl: Tajni žeton

en: Select
sl: Izberi

en: Select a survey
sl: Izberi raziskavo

en: Send
sl: Pošlji

en: Send Feedback
sl: Pošlji povratno informacijo

en: Send message
sl: Pošlji sporočilo

en: Sending Method
sl: Metoda pošiljanja

en: Sending message...
sl: Pošlji sporočilo…

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Shared hosting - low level plan
sl: Gostovanje v skupni rabi - nizka raven načrta

en: Shared hosting - normal plan
sl: Gostovanje v skupni rabi - običajen načrt

en: Should you wish to add a user that has a role less than 'Author', please go to the <a href='./users.php'>Users</a> page, select the relevant user, click Edit and scroll to the bottom of the page and enable the 'Chat Agent' checkbox.
sl: Če želite dodati uporabnika, ki ima vlogo manjšo kot »Avtor«, pojdite na stran <a href=‘./users.php’> Uporabniki </a>, izberite ustreznega uporabnika, kliknite Uredi in se pomaknite na na dno strani in kliknite na potrditveno polje ‘Chat Agent’.

en: Show After
sl: Pokaži po

en: Show After Scrolled
sl: Pokaži po pomikanju

en: Show the chat window on the following pages. Leave blank to show on all. (Use comma-separated Page ID's)
sl: Pokaži okno za klepet na naslednjih straneh. Pustite prazno, da se prikažejo na vseh. (Uporabite ID strani z vejico)

en: Site Info
sl: Informacija o strani

en: Skip
sl: Preskoči

en: Sleep between iterations
sl: Spi med ponovitvami

en: Slide From The Side
sl: Podrsajte s strani

en: Slide Up
sl: Podrsajte navzgor

en: Social
sl: Socialno

en: Someone wants to chat with you on your website
sl: Nekdo bi želel klepetati s teboj na tvoji spletni strani

en: Start Chat
sl: Začni klepet

en: Start Live Chat
sl: Začni klepet v živo

en: Start chat
sl: Začni klepet

en: Start live chat
sl: Prični  s klepetom v živo

en: Still need help? Use one of these links below.
sl: Še vedno potrebuješ pomoč? Uporabi eno od povezav spodaj.

en: Styling
sl: Stil

en: Submit
sl: Pošlji

en: Subscriber
sl: Naročnik

en: Suggested Plugins
sl: Predlagani vtičniki

en: Support
sl: Podpora

en: Support desk
sl: Podpora

en: Supported API Calls
sl: Podprti klici API-jev

en: Surveys
sl: Raziskava

en: Thank You for your feedback!
sl: Hvala za vaše mnenje!

en: Thank you for using <a href="%1$s" target="_blank">WP Live Chat Support</a>! Please <a href="%2$s" target="_blank">rate us</a> on <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a>
sl: Zahvaljujemo se vam za uporabo <a href=“%1$s” target=“_blank”> podpore WP Live Chat </a>! <a href=“%2$s” target=“_blank”> Ocenite nas </a> na <a href=“%2$s” target=“_blank”> WordPress.org </a>

en: Thank you for your feedback. We will be in touch soon
sl: Hvala za vaše mnenje. Kmalu bomo v stiku z vami

en: Thank you for your message. We will be in contact soon.
sl: Hvala za vaše sporočilo. Kmalu bomo v stiku.

en: The chat box doesnt show up
sl: Okno za klepet se ne prikaže

en: The chat has been ended
sl: Klepet se je zaključil

en: The chat window disappears when I logout or go offline
sl: Okno za klepet izgine, ko se odjavim ali se izklopim

en: The chat window never goes offline
sl: NIkoli ne izklopi okna za klepet

en: The chat window will be hidden when it is offline. Users will not be able to send offline messages to you
sl: Okno za klepet bo skrito, ko je brez povezave. Uporabniki vam ne bodo mogli pošiljati sporočil brez povezave

en: The easiest to use Help Desk & Support Ticket plugin. Create a support help desk quickly and easily with Sola Support Tickets.
sl: Najlažji način za uporabo vtičnika Help Desk & Support Ticket. Hitro in preprosto ustvarite službo za pomoč uporabnikom s Sola Support Tickets.

en: The live chat box has automatically been enabled on your website.
sl: Klepet v živo je samodejno omogočen na vašem spletnem mestu.

en: The most popular live chat plugin!
sl: Najbolj priljubljen vtičnik za klepet v živo!

en: Theme 1
sl: Tema 1

en: Theme 2
sl: Tema 2

en: Theme 3
sl: Tema 3

en: Theme 4
sl: Tema 4

en: Theme 5
sl: Tema 5

en: Theme 6
sl: Tema 6

en: There is No Answer. Please Try Again Later
sl: NIhče se ne javi. Prosim poskusite kasneje

en: There was a problem sending your feedback. Please log your feedback on
sl: Pri pošiljanju povratnih informacij je prišlo do težave. Prosimo, prijavite svoje povratne informacije

en: This API key is
sl: Ta API ključ je

en: This chat has already been answered by another agent.
sl: Na ta klepet je že odgovoril drug agent.

en: This chat has already been answered. Please close the chat window
sl: Na ta klepet je že odgovoril. Zaprite okno za klepet

en: This chat is active
sl: Ta klepet je aktiven

en: This is the text that will show in place of the Name And Email fields
sl: To je besedilo, ki bo prikazano namesto polja Ime in e-pošta

en: This option is only available in the
sl: Ta možnost je na voljo samo v

en: This text is shown above the user chat input field
sl: To besedilo je prikazano nad uporabniškim vnosnim poljem za klepet

en: This will substantially improve performance. If you are experiencing performance issues on your site, you should disable the initiate chat feature and only enable it when you need it.
sl: To bo znatno izboljšalo uspešnost. Če imate težave s storitvijo na svojem spletnem mestu, onemogočite funkcijo za začetek klepeta in jo omogočite le, ko jo potrebujete.

en: Three simple steps:
sl: Trije preprosti koraki:

en: Time
sl: Čas

en: Time Trigger
sl: Čas sprožilca

en: Timestamp
sl: Časovni žig

en: To find and manage your premium API keys, please visit your <a target='_BLANK' href='https://wp-livechat.com/my-account/'>my account</a> page.
sl: Če želite najti in upravljati ključe premijskega API-ja, obiščite stran <a target=‘_BLANK’href=‘https://wp-livechat.com/my-account/‘> moj račun </a>.

en: To make use of the REST API, please ensure you are using a version of WordPress with the REST API included.
sl: Za uporabo API-ja REST zagotovite, da uporabljate različico WordPressa z vključenim REST API-jem.

en: To view your responses, click the button below and log in to your NimbleSquirrel account.
sl: Če si želite ogledati svoje odgovore, kliknite spodnji gumb in se prijavite v svoj račun NimbleSquirrel.

en: Total Agents
sl: Skupaj agentov

en: Total Chats
sl: Skupaj  klepetov

en: Total Conversions
sl: Skupno konverzij

en: Total URLs
sl: Skupaj URL jev

en: Total Value
sl: Skupna vrednost

en: Total number of URLs a chat was initiated on
sl: Skupno število URL-jev, za katere je bil vzpostavljen klepet

en: Total number of agents that used the live chat
sl: Skupno število agentov, ki je uporabljalo live chat

en: Total number of chats received
sl: Število prejetih klepetov

en: Trigger ID:
sl: ID sprožilca

en: Trigger Name
sl: Ime sprožilca

en: Trigger Type
sl: Tip sprožilca

en: Trigger Types
sl: Vrste sprožilcev

en: Trigger has been edited.
sl: Sprožilec je bil spremenjen.

en: Triggers
sl: Sprožilci

en: Troubleshooting
sl: Odpravljanje težav

en: Try
sl: Preiskusi

en: Try it!
sl: Poiskusi!

en: Twitter URL...
sl: Twitter URL…

en: Type
sl: Tip

en: Update now
sl: Posodobi sedaj

en: Upgrade Now
sl: Posodobi sedaj

en: Upload Image
sl: Naloži sliko

en: Upload Logo
sl: Naloži logotip

en: Use Logged In User Details
sl: Uporabi prijavljene podatke o uporabniku

en: Use WordPress name instead
sl: Namesto tega uporabite ime , ki ga uporabljate v WordPress

en: Use our server to host your chat server.
sl: Uporabite naš strežnik za gostovanje vašega strežnika za klepet.

en: User Experience
sl: Uporabniška izkušnja

en: User Experience Ratings
sl: Ocena uporabniške izkušnje

en: User chat welcome
sl: Dobrodošel klepet uporabnikov

en: User experience ratings (identify which agents produce the happiest customers)
sl: Ocene uporabnikovih izkušenj (določite, kateri agenti proizvajajo najsrečnejše stranke)

en: User has maximized the chat window
sl: Uporabnik je povečal okno za klepet

en: User has minimized the chat window
sl: Uporabnik je zmanjšal okno za klepet

en: User has opened the chat window
sl: Uporabnik je odprl okno za klepet

en: User is browsing but doesn't want to chat
sl: Uporabnik brska, vendar ne želi klepeta

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Users will have to enter their Name and Email Address when starting a chat
sl: Uporabniki bodo morali vnesti svoje ime in e-poštni naslov ob začetku klepeta

en: Valid
sl: Veljavno

en: Value
sl: Vrednost

en: Value By Agent
sl: Vrednost po agentu

en: Value By Date
sl: Vrednost po datumu

en: Value Per Conversion
sl: Vrednost na konverzijo

en: Verify
sl: Preveri

en: Version 5.0.1
sl: Različica 5.0.1

en: Version 6
sl: Različica 6

en: Via WP Live Chat Support
sl: Preko WP Live Chat podpore

en: View Chat History
sl: Preglej zgodovino klepeta

en: View Quick Responses
sl: Oglejte si hitre odgovore

en: View comprehensive reports regarding your chat and agent activity.
sl: Oglejte si izčrpna poročila o klepetu in dejavnosti agenta.

en: Visit our troubleshooting section.
sl: Obiščite naš razdelek za odpravljanje težav.

en: Visitor
sl: Obiskovalec

en: Visitors on site
sl: Obiskovalci na strani

en: Visitors online
sl: Obiskovalci na spletu

en: WP Live Chat History
sl: WP Live Chat Zgodovina

en: WP Live Chat Missed Chats
sl: WP Live Chat Zgrešeni klepeti

en: WP Live Chat Offline Messages
sl: WP Live Chat Offline sporočila

en: WP Live Chat Support
sl: WP Live Chat Podpora

en: WP Live Chat Support  has a diverse and wide range of features which may, from time to time, run into conflicts with the thousands of themes and other plugins on the market.
sl: WP Live Chat Support ima raznoliko in široko paleto funkcij, ki lahko občasno imajo konflikte s tisočimi temami in drugimi dodatki na trgu.

en: WP Live Chat Support - Offline Message from
sl: Podpora WP Live Chat  -  Sporočilo brez povezave od

en: WP Live Chat Support Feedback
sl: WP Live Chat Podpora povratne informacije

en: WP Live Chat Support Pro
sl: WP Live Chat Podpora Pro

en: WP Live Chat Support Pro <strong>requires WP Live Chat Support version 6+</strong> (basic version). Please <strong><a href="%1$s">update the plugin</a></strong> in order for the plugin to continue working correctly.
sl: WP Live Chat Support Pro <strong> zahteva WP Live Chat podporo različici 6+ </strong> (osnovna različica). Prosim <strong> <a href=“%1$s”> posodobite vtičnik </a> </strong>, da bo vtičnik deloval pravilno.

en: WP Live Chat Support ROI Goals
sl: WP Live Chat podpira cilje ROI

en: WP Live Chat Support Reporting
sl: WP Live Chat Podpora poročanje

en: WP Live Chat Support Settings
sl: WP Live Chat podporne nastavitve

en: WP Live Chat Support Triggers
sl: Sprožilec za podporo WP Live Chat

en: WP Live Chat Support is a product of
sl: WP Live Chat Support je izdelek od

en: WP Live Chat Surveys with Nimble Squirrel
sl: WP Live Chat Ankete z Nimble Squirrel

en: WP Mail
sl: WP pošta

en: WPLC: Safe mode is enabled on this server. You may experience issues while using WP Live Chat Support as a result of this. Please contact your host to get safe mode disabled.
sl: WPLC: V tem strežniku je omogočen varen način. Zaradi tega lahko pride do težav pri uporabi podpore WP Live Chat. Če želite, da je varni način onemogočen, se obrnite na gostitelja.

en: WPLC: set_time_limit() is not enabled on this server. You may experience issues while using WP Live Chat Support as a result of this. Please get in contact your host to get this function enabled.
sl: WPLC: set_time_limit () ni omogočen na tem strežniku. Zaradi tega lahko pride do težav pri uporabi podpore WP Live Chat. Če želite omogočiti to funkcijo, se obrnite na gostitelja.

en: We are currently offline. Please leave a message and we'll get back to you shortly.
sl: Trenutno smo brez povezave. Prosimo, pustite sporočilo in kmalu vam bomo odgovorili.

en: Welcome to
sl: Dobrodošli v

en: Welcome. How may I help you?
sl: Dobrodošli. Kako vam lahko pomagam?

en: What are Quick Responses?
sl: Kaj so hitri odzivi?

en: What is this?
sl: Kaj je to?

en: What type of environment are you on?
sl: Katero okolje uporabljate?

en: Whois for
sl: Kdo je za

en: With the Pro add-on of WP Live Chat Support, you can
sl: Z dodatkom Pro za WP Live Chat Podpora lahko

en: WordPress.org plugin repository
sl: Skladišče vtičnikov WordPress.org

en: Yes
sl: Da

en: You are currently accepting chats
sl: Trenutno sprejemate klepet

en: You are currently using our <strong>cloud server</strong> to handle your chat requests and live chat sessions.<br /><br />To disable this, please deactivate the WP Live Chat Support - Cloud Server plugin.
sl: Trenutno uporabljaš naš <strong>oblačni strežnik</strong> za obravnavo zahtevkov za klepet in sej klepeta v živo.<br /><br />Če želite to onemogočiti, izključite WP Live Chat Support - vtičnik v oblaku.

en: You are not a chat agent. Please make yourself a chat agent before trying to chat to visitors
sl: Niste agent za klepet. Preden poskušate klepetati z obiskovalci, postanite agent za klepet

en: You are not accepting chats
sl: Trenutno ne sprejemate klepeta

en: You are using an outdated version of <strong>WP Live Chat Support Pro</strong>.
sl: Uporabljate zastarelo različico <strong> WP Live Chat Podpora Pro </strong>.

en: You are using an outdated version of <strong>WP Live Chat Support Pro</strong>. Please
sl: Uporabljate zastarelo različico <strong> WP Live Chat podpora Pro </strong>. Prosim

en: You are using an outdated version of WP Live Chat Support Basic. Please update your plugin to allow for animations to function
sl: Uporabljate zastarelo različico storitve WP Live Chat Support Basic. Posodobite svoj vtičnik, da omogočite delovanje animacij

en: You can obtain a copy of your API key
sl: Lahko dobite kopijo API ključa

en: You can update your plugin <a href='./update-core.php'>here</a>, <a href='./plugins.php'>here</a> or <a href='https://wp-livechat.com/get-updated-version/' target='_BLANK'>here</a>.
sl: Vtičnik lahko posodobite <a href=‘./update-core.php’> tukaj </a>, <a href=‘./plugins.php’> tukaj </a> ali <a href = ‘https: //wp-livechat.com/get-updated-version/ ‘target =‘ _ BLANK ‘> tukaj </a>.

en: You do not have access to this page as <strong>you are not a chat agent</strong>.
sl: Nimate dostopa do te strani, ker <strong> niste agent za klepet </strong>.

en: You have an incoming chat.
sl: Imate prihajajoči klepet.

en: You have not missed any chat requests.
sl: Niste zamudili nobene zahteve za klepet.

en: You have not received any offline messages.
sl: Niste prejeli nobenih sporočil brez povezave.

en: You have set your status to offline. To view visitors and accept chats please set your status to online using the switch above.
sl: Nastavili ste stanje brez povezave. Če si želite ogledati obiskovalce in sprejeti klepet, nastavite stanje na spletu s stikalom zgoraj.

en: You may <a href='?page=wplivechat-menu-settings' target='_BLANK'>modify your chat box settings here.
sl: Lahko <a href=‘?page=wplivechat-menu-settings’ target=‘_BLANK’> spremenite nastavitve pogovornega okna tukaj.

en: You must be a chat agent to answer chats
sl: Za klepetanje morate biti agent za klepet

en: You must be a chat agent to initiate chats
sl: Za pričetek klepeta moraš biti chat agent

en: You will only be able to edit the strings shown in the chat window of the code now. <br/> This has been done to accommodate as many localization plugins as possible. <br/> For more information on how to change these strings, please consult the
sl: Zdaj lahko urejate le nize, ki so prikazane v oknu za klepet. <br/> To je bilo narejeno za prilagoditev čim več lokalizacijskih vtičnikov. <br/> Če želite več informacij o spreminjanju teh nizov, preberite navodila

en: You're live chat box on your website has been temporarily disabled until the Pro plugin has been updated. This is to ensure a smooth and hassle-free user experience for both yourself and your visitors.
sl: Na vašem spletnem mestu ste v živo pogovorno okno začasno onemogočili, dokler ni posodobljen vtičnik Pro. S tem zagotovite nemoteno in preprosto uporabniško izkušnjo za vas in vaše obiskovalce.

en: Your
sl: Tvoj

en: Your API Key is Invalid. You are not eligible for future updates. Please enter your API key <a href="admin.php?page=wplivechat-menu-api-keys-page">here</a>.
sl: Vaš ključ API je neveljaven. Niste upravičeni do prihodnjih posodobitev. Vpišite svoj API-ključ <a href=“admin.php?page=wplivechat-menu-api-keys-page”> tukaj </a>.

en: Your Email
sl: Vaša Epošta

en: Your Name
sl: Vaše ime

en: Your Website
sl: Vaša spletna stran

en: Your settings have been saved.
sl: Nastavitve so shranjene.

en: Your user role does not allow you to make yourself a chat agent.
sl: Tvoja uporabniška vloga ti ne dovoli, da postaneš agent klepeta.

en: accept and handle multiple chats.
sl: sprejmi in upravljaj z več klepeti.

en: active
sl: aktiven

en: are only available in the WP Live Chat Support Chat Experience Ratings add-on
sl: so na voljo samo v WP Live Chat Support Chat Ratings doda

en: available in the
sl: na voljo v

en: browsing
sl: v teku

en: close
sl: zapri

en: complete
sl: zaključen

en: deleted
sl: izbrisan

en: documentation
sl: dokumentacija

en: element with
sl: element z

en: here
sl: tukaj

en: initiate chats
sl: začnite klepet

en: invalid
sl: neveljaven

en: microseconds
sl: mikrosekunde

en: only
sl: samo

en: pending
sl: v delu

en: requesting chat
sl: zahtevek za klepet

en: see who's online and initiate chats
sl: oglejte si, kdo je na spletu in začel klepet

en: to ensure all functionality is in working order
sl: zagotoviti, da je vsa funkcionalnost v delovnem stanju

en: to ensure everything is working correctly.
sl: za zagotovitev, da vse deluje pravilno.

en: type here...
sl: tipkaj tukaj…

en: update to at least version
sl: posodobi na zadnjo različico

en: user
sl: uporabnik

en: valid
sl: veljaven

en: with your online visitors with the click of a button.
sl: s spletnimi obiskovalci s klikom na gumb.
